List of products by brand Meble R

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 40 pozycji
 • Chesterfield Fotel Pikowany

  Cena 1 435,00 zł

  Kolekcja Mello oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

 • Chesterfield Sofa 2 osobowa...

  Cena 2 350,00 zł

  Jest to mebel wolnostojący, w całości obity tkaniną.

  Na tej aukcji można zamawiać w różnych tkaninach.

  Kolekcja Derby wykonana jest z pianki wysokoelastycznej oraz sprężyny falistej, szkielet mebla wykonany jest z bardzo mocno wyselekcjonowanego drewna.

  Istnieje możliwość zamówienia w innych tkaninach niż na zdjęciach.

  Wymiary poszczególnych elementów:  Sofa 2 osobowa

 • Chesterfield Sofa Pikowana

  Cena 2 399,00 zł

  Kolekcja Mello oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju. Zakładki są ręcznie robione.

 • Chesterfield Sofa Pikowana...

  Cena 2 900,00 zł

  Kolekcja Mello oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju. Zakładki są ręcznie robione.

 • FOTEL SMILE D

  Cena 399,00 zł

  Fotel SMILE D to wygodny i idealny dodatek do Państwa mieszkania. Dopełni wygląd pomieszczenia oraz nada minimalistycznego stylu wnętrz.

 • Fotel USZAK

  Cena 590,00 zł

  CORRNER to idealny mebel dla każdego pomieszczenia, do którego z pewnością wniesie uczucie przytulności. Dzięki swojemu wykonaniu i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów fotel pozwoli na uzyskaniu komfortu w każdej porze dnia i nocy.

 • Fotel Uszak

  Cena 589,00 zł

  Uszak to idealny mebel dla każdego pomieszczenia, do którego z pewnością wniesie uczucie przytulności. Dzięki swojemu wykonaniu i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów fotel pozwoli na uzyskaniu komfortu w każdej porze dnia i nocy.